Aktualizácia systému na novšiu verziu

Dovoľujeme si Vám oznámiť aktualizáciu služby reklamacie.sk na novšiu verziu 1.1.

Na základe návrhov a pripomienok na zlepšenie systému sme zapracovali pre Vás ešte ľahšiu orientáciu v systéme, ktorá uľahčí prácu s reklamáciami.

Graficky sme vylepšili orientáciu v celej aplikácii, ktorá ešte viac spríjemní celodennú prácu s našou službou. Pripravili sme možnosť vyskúšať si náš systém bez registrácie formou DEMO účtu

Najväčšou zmenou sú ROZŠÍRENIA SYSTÉMU, ktorými si ho môžete upraviť presne pre Vaše potreby.

Vybrané doplnky v rozšíreniach:

Externý servis

Ak odosielate produkty na opravu do externých servisov, po aktivovaní tohto modulu vám v Nastavení pribudne položka Externé servisy, kde si môžete nadefinovať názvy a adresy servisov, s ktorými spolupracujete.

Grafické štatistiky

Ak chcete mať prehľad o množstve a aktuálnom stave reklamácií, týmto doplnkom si aktivujete prehľadnú grafickú štatistiku.

Prevádzky

Ak prijímate reklamácie vo viacerých prevádzkach, po aktivácii tohto doplnku vám v Nastaveniach pribudne položka Prevádzky, kde si môžete ďalšie jednoducho vytvoriť.

Účty technikov

Ak máte viac zamestnancov, ktorí prijímajú reklamácie, aktiváciou tohto doplnku sa v menu zobrazia položky Správa prístupov a Správa technikov a umožnia vám vytvoriť pre nich samostatné účty, s ktorými sa budú prihlasovať do aplikácie. Vytvorenie ďalších účtov pre vašich zamestnancov je počtom neobmedzené.

Viac informácií na našej stránke

Späť do blogu Pridať komentár
Váš email v príspevkoch nezobrazujeme a je nepovinný


Akékoľvek nápady na zlepšenie, pripomienky alebo sťažnosti nám môžete poslať na email info@reklamacie.sk alebo cez formulár v časti Kontakt