Reklamacie.sk – nový systém pre správu reklamácií

Nová internetová služba reklamacie.sk uľahčuje vybavenie reklamačného procesu pre podnikateľov.
Aplikácia je dostupná online cez internetový prehliadač a prístup sa dá získať vo zvýhodnenom 12-mesačnom balíku za poplatok. K dispozícii je aj 30-dňová skúšobná verzia, v ktorej nájdete všetky funkcie bez obmedzenia.

Systém dokáže evidovať každú reklamáciu a poskytuje prehľadné štatistiky. Zobrazuje kedy a prečo bol výrobok reklamovaný. K dispozícii je aj prehľad o reklamáciách konkrétneho zákazníka.

Aplikácia umožňuje vytvorenie reklamačného formulára. Položky sa v ňom dajú vytvárať ľubovoľne
podľa individuálnych požiadaviek zo strany podnikateľa. Reklamačný protokol, potvrdenie o prijatí reklamácie a ostatné dokumenty vytvorené v aplikácii sú vyexportované do formátu PDF a vhodné na tlač.

Na rozdiel od klasického spôsobu vybavovania reklamácií systém poskytuje istotu aktuálnosti zákonov. Reklamačný proces prebehne vždy správne podľa najnovšieho platného zákona.

O priebehu celej reklamácie je informovaný podnikateľ aj zákazník. Nastaviť sa dá SMS a e-mail notifikácia, ktorá pripomína dôležité termíny alebo iba oboznamuje o stave reklamačného procesu.


Späť do blogu Pridať komentár
Váš email v príspevkoch nezobrazujeme a je nepovinný


Akékoľvek nápady na zlepšenie, pripomienky alebo sťažnosti nám môžete poslať na email info@reklamacie.sk alebo cez formulár v časti Kontakt